Veri MadenciliğiGünümüzde şirketler, stratejik karar alma süreçlerinde sahip oldukları ham veriyi işleyerek yeni bilgi üretmek ve ürettikleri bilgiyi kendi ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde kullanmaya gereksinim duymaktadır.

Veri Madenciliği; finans, bankacılık, perakende, sigortacılık ve iletişim sektörleri başta olmak üzere pek çok sektörde, şirketlerin veri ambarlarında bulunan verilerden geleceğe yönelik tahminler elde etmeye olanak sağlamaktadır.

Veri Madenciliği tekniklerinin kullanımı ile şirketler, çok büyük veri yığınlarından geçerli ve uygulanabilir değerli bilgiyi kısa sürede kendilerine rekabet avantajı sağlayabilecek biçime dönüştürebilirler.

Dünyanın önde gelen firmaları, gittikçe yaygınlaşan biçimde, müşteri ilişkileri yönetimi, kredi derecelendirme, satış tahminleri, risk analizi gibi pek çok alanda veri madenciliği tekniklerini başarıyla kullanmaktadırlar.

TechSİN olarak sizlere veri madenciliği ve iş zekası konularında uzman kadromuz ve güçlü iş ortaklarımızla hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Siz de TechSiN ‘in uzman kadrosuyla sağladığı avantajlardan faydalanmak isterseniz, talepleriniz ve fiyat teklifi için lütfen satis@techsin.com.tr adresinden iletişime geçiniz.