Süreç YönetimiSistem ve yazılım mühendisliği disiplinlerini kullanarak büyük ve karmaşık ürünler geliştiren organizasyonlarda proje ve süreç yönetimi faaliyetlerinin etkili bir şekilde uygulanması ve yönetilmesi kaçınılmaz olarak zorlaşmaktadır.

Bununla birlikte günümüzde, ürün geliştirme faaliyetleri genellikle organizasyonun farklı birimlerinin işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

Bu tür büyük yapıları daha etkin yönetebilmek için süreçlerin tanımlanması, modellenmesi, çalışanlar arasında iletişim ve işbirliği platformunun sağlanması ve mümkün olan tüm yönetsel aktivitelerin otomasyonu gerekir.

Tam bu noktada iş süreci yönetimi yazılımları, şirketlerin var olan iş akışlarının elektronik ortama aktarılmasını ve böylece bu süreçlerin elektronik ortamda gerçekleştirilmesini, takip edilmesini ve raporlanmasını sağlamaktadırlar. Bu aktarım sırasında iş süreci yazılımları süreçlerin görsel olarak modellenmesini sağlayarak sürecin standart bir yapıya kavuşmasına varsa aksaklıkların tespit edilmesine de yardımcı olmaktadırlar.

TechSiN, Emakin ve Beinformed süreç platformlarının iş ortağı olarak bu alandaki ihtiyaçlarınıza çözümler sunmakta, ihtiyaçlarınıza uygun olan platformu seçmenize yardım ederek, seçilen süreci kullanarak size özel iş akışlarınızı bu platforma taşımanızı sağlamaktadır.

Desteğini verdiğimiz her iki platformda;

  1. Süreçleri görsel olarak modellemeye ve sürecin algoritmasını görsel olarak oluşturmaya imkan vermekte,
  2. Gelişmiş entegrasyon altyapısıyla ile mevcut sistemlerinizle kolaylıkla entegre olabilmekte,
  3. Organizasyon yapınızı esnek bir şekilde tanımlaya olanak sağlamaktadır.

TechSİN, en karmaşık süreçlerinizin tasarımı ve uygulama geliştirilmesinde,  her zaman yüksek performanslı yazılım ürünleri seçenekleri ve uzman kadrosuyla yanınızdadır.

Siz de TechSiN ‘in uzman kadrosuyla sağladığı avantajlardan faydalanmak isterseniz, talepleriniz ve fiyat teklifi için lütfen satis@techsin.com.tr adresinden iletişime geçiniz.