İş Zekası Çözümleri
İş Zekası(BI) çözümleri kurumların analiz ve raporlama ihtiyaçlarını daha hızlı ve efektif bir şekilde gerçekleştirmeleri için özel olarak geliştirilmiş çözümlerdir.

Kurumların sahip oldukları büyük miktardaki veriler kurum için hem anlık durumu gözlemleme hem de ileriye dönük kararlar almak için büyük önem arz etmektedir. Bu veriler genellikle dağınık ve farklı araçlarda bulunmakta ve bir araya getirilip anlamlı bir analiz çıkarmak çoğu durumda çok kolay olmamaktadır.

TechSiN çeşitli BI çözümleri sunarak müşterilerinin sahip olduğu bu dağınık verileri, değerli ve stratejik bilgilere dönüştürmekte ve kurumların farklı ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretmektedir. Bu kapsamda elde edilen anlamlı ve işletme için kullanılabilir bilgilerle, müşterilerine sağlıklı karar verme imkanı sunmaktadır.

TechSiN, sunduğu BI ürünlerinin tüm implementasyon süreçlerini, eğitim, teknik ve fonksiyonel danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.

Siz de TechSiN ‘in uzman kadrosuyla sağladığı avantajlardan faydalanmak isterseniz, talepleriniz ve fiyat teklifi için lütfen satis@techsin.com.tr adresinden iletişime geçiniz.